Pranešėjai

Festivalių Bliuzo naktys, Galapagai, Roko naktys, Nida Stories prodiuseris, koncertų organizatorius, muzikantas.

Algirdas Barniškis-Blėka (LT)

27-erių Aino-Maria Paasivirta yra koncertų organizatorė, dirbanti Suomijos agentūroje Fullsteam Agency. Pradėjusi nuo agentūros įkūrėjos Rauha Kyyrö asistentės pareigų, ji dirbo su tokiomis grupėmis kaip Big Boi, Jośe González, Franz Ferdinand, Wiz Khalifa, Jack White, Volbeat ir Justin Bieber. Pastaruosius trejus metus ji yra atsakinga ir užsienio grupių suradimą vienam didžiausių Suomijos festivalių Provinssi Festival (32,000 žm.). Nuo 2017 m. ji yra Helsinkio centre esančios koncertų erdvės Allas Sea Pool, talpinančios 2500 žmonių, programos sudarytoja. 2018 m. žurnalas IQ ją įtraukė į geriausiųjų sąrašą kategorijoje New Bosses. Tais pačiai metais Aino-Maria laimėjo ir ateities vizionieriaus prizą Suomijos industrijos apdovanojimuose. 2019 m. Nomex ją įtraukė į Nordic Music biz 20 under 30 sąrašą.

Aino-Maria Paasivirta (FI)

Mažeikiuose įsikūrusios kultūrinės erdvės Menų stotis renginių ir projektų vadovė, įkūrėja

Aistė Jokubauskienė (LT)

Asaf yra didžiausio Izraelio alternatyviosios muzikos festivalio InDNegev organizatorius. InDNegev vyksta dykumoje nuo 2007 metų. Kasmet čia per 3 dienas 5 scenose pasirodo 100 grupių.

Asaf Ben David (ISR)

Muzikos prodiuseris, vadybininkas, dirbantis su tokiais muzikantais kaip Beatrich.

Benas Ivanovas (LT)

Christoph yra INES (Innovation Network of European Showcase Festivals) projekto vadovas. INES – Europos Sąjungos programos Kūrybiška Europa kofinansuojamas projektas, kurio iniciatoriai – 8 Europos showcase festivaliai ir platforma gigmit.

Christoph Thun (GER)

Iš Velso kilęs Cai Trefor yra Londone įkurto interneto portalo Gigwise redaktorius. Nuo 2002 m. veikiantis Gigwise vienija daugiau kaip 80 žurnalistų bei 20 fotografų, pateikiančių aktualiausių populiariosios ir alternatyviosios scenos renginių aprašymus. Gigwise skaitytojų ratas nuolat auga visame pasaulyje.

Cai Trefor (UK)

Daniel Somlo jau 7 metus yra atsakingas už Vengrijos showcase festivalio Budapest Showcase Hub muzikos programos sudarymą bei naujų grupių paiešką kompanijoje Eastaste.net. Beveik metus jis yra naująją aplikaciją BANDING, skirtą muzikantų mainų skatinimui, kuriančios komandos narys. Šią aplikaciją Daniel pristatys What's Next In Music? konferencijos metu. Daniel yra dirbęs su šimtais muzikos grupių ir turi sukaupęs daugybę kontaktų su svarbiausiais Europos muzikos industrijos atstovais.

Daniel Somlo (HU)

Sostinės ir Kauno kavinių Keulė Rūkė ir Šiaurės Keulė, kultūos erdvės Platforma bendraįkūrėjas.

Dominykas Čečkauskas (LT)

 Lithuania HQ A&R skyriaus vadovas, atlikėjų Dynoro, Gaullin, Lucky Luke vadybininkas.

Daumantas Vinkevičius (LT)

Diana yra Runemark records vykdomoji vadovė ir pagrindinė Ten Walls vadybininkė.

Diana Adomaitė (LT)

Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijos AVAKA direktorius

Darius Vaitiekūnas (LT)

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė, Naktinės ekonomikos komisijos pirmininkė, Jaunimo reikalų komisijos pirmininkė, Laisvės partijos valdybos narė, Europos liberalaus jaunimo biuro narė.

Deimantė Rimkutė (LT)

 Jesper Skibsby yra pirmosios pasaulyje globalios radijo monitoring paslaugos WARM įkūrėjas. WARM yra skirtas muzikantų, visų pirma – indie segmento - aptarnavimui. WARM padeda atsekti ir identifikuoti radijo stotyse grojamą muziką – globaliu mastu ir realiuoju laiku. WARM tikslas – pasiekti, kad detalūs duomenys apie muzikos grojamumą būtų prieinami kiekvienam – tiek muzikantams, tiek prodiuseriams, vadybininkams bei įrašų kompanijoms. 2016-2019 m. Jesper buvo DUP (Danijos nepriklausomų muzikos įrašų kompanijų asociacijos) valdybos narys. Anksčiau jis yra vadovavęs MusicDNA padaliniui Skandinavijos šalyse. Jesper jau 6 metus dirba Danijos muzikos versle – jis prisidėjo prie tokių įmonių kaip Fandango Music Management, We Make Noise ir Kassiopeia Kollektive įkūrimo.

Jesper Skibsby (DK)

Johan Svanberg yra muzikos platinimo įmonės Record Union vadovas. Jis yra baigęs inžinerijos ir ekonomikos studijas, yra patyręs investicinės bankininkystės ir verslo vystymo specialistas. Kartu būdamas ir entuziastingu muzikos kūrėju, Johan siekia sukurti kuo geresnes sąlygas kūrėjams bei atlikėjams.

Johan Svanberg (SE)

Josh Greenberg yra prisidėjęs prie tokių ikoniškų ir inovatyvių prekės ženklų kaip Red Bull bei Spotify plėtros. Savo karjerą Josh pradėjo nuo muzikos vadybos, būdamas atsakingu už kūrybos, produkcijos bei reklamos procesus. Įkūręs savo kompaniją Green Mountain Lodge, šiuo metu jis teikia konsultacijas menininkams, vadybos bei įrašų kompanijoms, koncertų agentūroms, festivaliams, technologijų bei kultūros prekės ženklams apie tai, kaip geriausiai suderinti meninius bei komercinius interesus pasitelkiant ženklodaros ir verslo strategiją.

Josh Greenberg (DK)

Enjoy Records įkūrėjas, kurio specializacija – grupių vadyba, muzikos, videoklipų ir koncertų produkcija, skaitmeninis platinimas ir sinchronizacija. Savo karjerą Ihor pradėjo 2009 m. kaip grupės The Maneken vadybibinkas. 2010 m. jis pradėjo dirbti su Jamala, 2016 m. laimėjusia Eurovizijos dainų konkursą. 2014 m. Ihor vienerius metus bendradarbiavo su grupe ONUKA. Šiuo metu jis yra Jamala, LAUD ir Superband vadybininkas.

Ihor Tarnopolskyi (UA)

Kauno restorano - muzikinio klubo Sandėlis vadovė.

Jurgita Urbonaitė (LT)

Mažeikiuose įsikūrusios kultūrinės erdvės Menų stotis direktorius, įkūrėjas

Gintas Jokubauskas (LT)

Vienas iš Lietuvos muzikos scenos veteranų. Šiuo metu jo įmonė „CREATIVE INDUSTRIES“ specializuojasi tarptautiniuose muzikos projektuose ir valdo tokias grupes bei atlikėjus kaip Alina Orlova ir Jazzu. Lauras Lučiūnas buvo vienas iš „Vilnius Music Week“ įkūrėjų - parodos festivalio ir muzikos pramonės konferencijos, vykstančios kasmet nuo 2012 m., „Whats Next in Music?“ Pirmtakė, siekianti paremti vietos muzikos pramonės profesionalumo ir eksporto augimą. Jis taip pat buvo Lietuvos „Eurovizijos“ dainų konkurso, kitų TV laidų ir daugybės nacionalinių renginių bei koncertų prodiuseris. Lauras dirba konsultantu įvairiose nevyriausybinėse įstaigose ir programose, skirtose jaunimui ir vaikams. Jis taip pat yra įvairių universitetų dėstytojas.

Lauras Lučiūnas (LT)

Linas Ežerinis - AGATA atstovas, dirbantis su muzikos klausymo platformomis.

Linas Ežerinis (LT)

Chairman of the Music Association’s Awards of the Year (M.A.M.A), founder of the music agency Atlikejai.com.

Martynas Tyla (LT)

Asociacijos LATGA Muzikos kūrinių skyriaus vadovas.

Paulius Sartatavičius (LT)

Vienas iš gastrobaro bei renginių erdvės Švyturys BHouse (Klaipėda) įkūrėjų ir vadovų.

Raimondas Baublys (LT)

Lietuvos barų ir kavinių asociacijos prezidentas, baro PERONAS įkūrėjas

Raimonas Pranka (LT)

Kompozitorė, dainų atlikėja ir kūrėja, radijo bei televizijos laidų vedėja bei pedagogė. Bjelle kuriamos dainos susideda iš keleto stilių derinių - roko, džiazo ir elektroninės muzikos, kurioje viena svarbiausių išraiškos priemonių - tekstas ir jo reikšmė. Šiuo metu Raminta studijuoja LMTA (Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje) Skaitmeninę kompoziciją. Pirmasis EP albumas 'Kas tu Toks' išleistas 2017 m. kartu su grupe bei projektu Bjelle III. Taip pat Raminta dainuoja ekstravagantiškoje grupėje 'Miško Gyventojai'.

Raminta Naujanytė – Bjelle (LT)

Suzanne, gimusi Rusijoje, o šiuo metu gyvenanti Budapešte, savo karjerą muzikos industrijoje pradėjo dirbdama Budapest Showcase Hub festivalyje, o vėliau prisijungė prie Eastaste Music kompanijos. Šiuo metu ji yra atsakinga už naujosios Banding aplikacijos rinkodarą ir komunikaciją.

Suzanne Ranovich (HU)

Prodiuseris ir įvairių Lietuvos populiariosios ir alternatyvios muzikos grupių vadybininkas. 2002 m. įkurtos muzikos agentūros M.P.3, kurią sudaro įrašų leidybos ir koncertų organizavimo padaliniai, savininkas. Nuo 2015 m. vadovauja Lietuvos muzikos verslo asociacijai, kuri organizuoja konferenciją – showcase festivalį What's Next in Music?

Vaidas Stackevičius (LT)

Valdas Puidokas yra viešosios įstaigos Mažoji fiesta vadovas. Valdo specializacija yra kultūros ir pramogų projektų, TV laidų, renginių ir audiovizualinės produkcijos rengimas, reklama ir reklaminių bei viešųjų ryšių kampanijų organizavimas. Valdas yra daugelio TV laidų ir renginių vykdomasis prodiuseris. Tarp jų - muzikinė / pramoginė TV laida Tangomanija, Nacionalinis Eurovizijos dainų konkursas, Lietuvos muzikos apdovanojimai BRAVO ir dar daugiau. Jis yra kultūros ir rekreacijos projektų - naktinio muzikos klubo Stikliu Tangomanija (gyvi koncertai, susitikimai, didžėjų pasirodymai), Svyturys Art Dock (koncertų, spektaklių, šokio meno, kino, konferencijų ir festivalių vieta), iniciatorius ir organizatorius. . Valdas yra I Love Palanga - visos vasaros muzikos ir meno festivalio po atviru dangumi populiariausiame ir didžiausiame Lietuvos kurorte - direktorius ir meno vadovas. „Myliu“ Palangos renginiai yra nemokami, laisvoje ir demokratiškoje atmosferoje, atviroje ir pozityvioje erdvėje visai šeimai.

Valdas Puidokas (LT)

 Nuo 2010 m. Victor yra Menų fabriko Loftas bendraįkūrėjas ir kūrybos direktorius. Per paskutinius 7 metus jis yra suorganizavęs virš 800 renginių, tarp jų – kasmetinius Loftas Fest, What’s Next konferenciją (apie kūrybines industrijas), What’s Next In Music?, Uptown Market (dizaino mugė), Future Shorts Cinema festivalį, Muzikos Inkubatorių Novus (konkursas ir seminarai, skirti kylančioms Baltijos šalių grupėms), grupių The xx, Fink, Ellie Goulding, Nicolas Jaar, Moderat, Darkside, Editors, Chrystal Fighters, Roisin Murphy ir daugelio kitų koncertus. Victor taip pat yra ir muzikantas bei prodiuseris, grupių SKAMP, LT United ir NO DJs narys.

Victor Diawara (LT)

Intelektinės nuosavybės apsaugos centro INAC vadovas. Patirtis autorių/gretutinių teisių apsaugos srityje - 17 metų. 2006- 2013 m. Vytas buvo Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos LANVA pirmininkas, 2002- 2006 m. - Lietuvos muzikos industrijos asociacija LMIA viceprezidentas.

Vytas Simanavičius (LT)

Vidmantas Čepkauskas, dar žinomas pseudonimais Vidis ir V, jau daugiau nei 15 metų yra vienas esminių Lietuvos elektroninės muzikos scenos ir naktinio gyvenimo variklių. Jis - Vilniaus klubo Opium smegenys, leidybinių kompanijų Silence Music, Best Kept Secret ir Le Temps Perdu įkūrėjas, prodiuseris, nepavargstantis didžėjus ir muzikos entuziastas.

Vidmantas Čepkauskas-Vidis (LT)

Būdama geriausia klasėje branduolinės fizikos mokine, Maja vis dėlto nusprendė pagrindiniu pragyvendimo šaltiniu paversti savo hobį – t.y. meilę muzikai. Nuo par karjeros muzikos industrijoje pradžios Maja buvo atsakinga už naujų talentų paiešką. Šiuo metu ji yra Serbijos festivalio EXIT, ne kartą pripažinto geriausiu Europos festivaliu didžiųjų festivalių kategorijoje, pagrindinės scenos programos sudarytoja. Be to, Maja prisideda organizuojant ir kitus garsius Blakanų šalių festivalius: R:EVOL:UTION Festival (Rumunija), DEV9T (Serbija), FESTIVAL 84 (Bosnija ir Hercegovina), SEA STAR (Kroatija), SEA DANCE (Juodkalnija).

Maja Starcevic (SRB)

BIX grupės įkūrėjas ir lyderis. TV MANIJA prodiuserinės kompanijos CEO.

Saulius Urbonavičius-Samas (LT)

Simon Strauss nuo 2018 m. yra Vokietijoje vykstančio festivalio Nürnberg.Pop konferencijos programos vadovas. Su Niurnbergo muzikos scena jis susipažino 2010 m., kai persikraustė į šį miestą ir ėmė bendradarbiauti su vietiniu muzikos blog‘u hdiyl.de.

Simon Strauss (GER)

Vidas Bareikis - muzikos atlikėjas, kompozitorius, režisierius ir aktorius.

Vidas Bareikis (LT)

Paul Tao yra Los Andželo leidybinės kompanijos, marketingo agentūros bei kūrybinės studijos IAMSOUND bendraįkūrėjas. IAMSOUND yra išleidusi tokių muzikantų kaip Charli XCX, Lord Huron bei Florence + the Machine albumus, teikusi kūrybinės agentūros paslaugas įvairiems atlikėjams – nuo Madonna‘os iki King Princess.

Paul Tao (US)

Vlad Yaremchuk yra didžiausio Ukrainos festivalio Atlas Weekend Festival, 2019 m. sutraukusio 538,000 lankytojų, programos sudarytojas. Kartu jis dirba ir agetūroje PMK Event Agency. 2019 m. jis yra dirbęs su tokiomis grupėmis kaip The Chainsmokers, A$AP Rocky, Michael Kiwanuka, Tom Odell, UNKLE, Chase & Status, TesseracT, Our Last Night, Adept, Dub FX, Borgore, Noisia, Ellen Allien ir daugeliu kitų.

Vlad Yaremchuk (UKR)

Jarek Szubrycht yra Lenkijos dienraščio Gazeta Wyborcza žurnalistas, rašantis apie populiariąją muziką. Taip pat jis yra muzikos žurnalo Gazeta Magnetofonowa, pasirodančio kas tris mėnesius, leidėjas bei redaktorius. Jarek turi net 25 metų patirtį muzikos/medijų industrijose – jis yra dirbęs didžiausiuose Lenkijos portaluose Onet.pl ir Interia.pl, o taip pat - MySpace, T-Mobile Music ir Red Bull Music. Jarek yra keleto muzikos knygų autorius, yra dainavęs metalo grupėje.

Jarek Szubrycht (PL)

Koncertų organizatorius, agentūros 8 Days A Week įkūrėjas

Martynas Butkevičius (LT)

Mokytis groti akordeonu Martynas pradėjo būdamas aštuonerių Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokykloje. Vėliau studijas tęsė Londono Karališkojoje muzikos akademijoje, o 2016 metais baigė studijas Ispanijoje. Šiandien atlikėjas yra daugiau kaip 30 konkursų laureatas ir prizininkas. Dar studijų metais Londone atlikėjas dalyvavo įvairiausiuose muzikiniuose projektuose, bendradarbiaudamas su BBC Concert, Birmingemo miesto simfoniniais orkestrais, o šiuo metu dirba kartu su žymiais Europos ir viso pasaulio kameriniais orkestrais. Surengė solinius pasirodymus Royal Albert Hall, Royal Festival Hall, Shanghai Concert Hall, Waldbühne Berlin, Konzerthaus Berlin, Seoul Arts Center, St Petersburg Grand Philharmonic Hall ir kt. 2014 m. atlikėjas debiutavo prestižinėje Royal Albert Hall, surengė nepaprastai sėkmingą koncertinį turą po JAV kartu su smuikininku David Garrett. 2013 m. M. Levickis pasirašė kontraktą su vadybos agentūra The Music and Media Partnership. Lietuvis tapo apskritai pirmuoju akordeonistu, kurio albumą ėmėsi leisti Decca Classics. 2013 metais išleistas albumas „Martynas“ pripažintas geriausiai perkamu klasikinės muzikos albumu Didžiojoje Britanijoje. 2015 m. pelnė Publikos prizą – prestižinį vieno didžiausių klasikinės muzikos festivalių Mecklenburg–Vorpommern Festspiele apdovanojimą. 2016 m. už sėkmingai vystomą karjerą ir itin reikšmingą indėlį muzikos srityje Martynas buvo apdovanotas Londono Karališkosios muzikos akademijos Asocijuoto nario laipsniu (Associate of the Royal Academy of Music (ARAM)). Lietuvoje Martynas Levickis nuo 2012 metų rengia tarptautinį festivalį „Akordeono muzikos savaitė“ - yra šio projekto meno vadovas ir įkūrėjas. Nuo 2014 metų rengia tarptautinę muzikų rezidenciją Composers+Summer Academy. Nuo 2016 metų įvairiuose Lietuvos miestuose moksleiviams veda edukacinį užsiėmimą Muzikos pamoka su Martynu Levickiu.

Martynas Levickis (LT)

Kompanijoje Sony Music Finland Tatu yra atsakingas už bendradarbiavimą su partneriais.

Tatu Äikäs (FI)

Į2005 m. Julia prisijungė prie Melt Festival komandos. Vokietijoje ji yra organizavusi tokių grupių kaipThe 1975, Matthew Herbert, Years & Years, Robyn ir daugelio kitų koncertus. Kartu su agentūros Melt Booking komanda ji pradėjo tokius renginių ciklus kaip Introducing newcomer show series, kurių metu publikai pirmą kartą buvo pristatytos tokios grupės kaip Chvrches, Years & Years, Jessie Ware, Alt-J ir daugelis kitų. Julia taip pat organizavo Certain People renginių ciklą žymiajame Berlyno klube Berghain. 2015 m. Julia nustojo organizuoti turus. Nuo tol ji dirba tik kaip festivalių – Lollapalooza Berlin, Melt Festival, Berlin Festival, Pure & Crafted, Body&Soul Festival, Untold Festival, Neversea Festival - programos sudarytoja. Ji dirba ne tik Vokietijos, bet ir Airijos bei Rumunijos rinkose.

Julia Gudzent (GER)